Tüm Kategoriler

Haberler

Covid 19 Salgını Sonrası Çeşme Endüstrisinin Karşılaştığı Zorluklar

Jan 01

Corona Virüs Hastalığı (COVID-19) salgınından yaklaşık altı ay geçti ve hala iyileşme belirtisi yok. Aşılamanın ne kadar süreceği de bilinmemektedir. Önde gelen tıp araştırmacıları, uzmanlar ve uygulayıcılar bile, bu hastalığın virüsünün karmaşıklığı ve modeli nedeniyle hiçbir fikre sahip değiller.

Tüm dünyada farklı aşamalarda ilan edilen kilitlenmeler, insanların normal hayatını bozdu ve bu nedenle endüstriler çok acı çekiyor. Seçilen sektörlerde iş yok veya çok az iş var. Bu COVID-19 döneminde, eğlence ile ilgili endüstriler en çok zarar gördü. Bunun arkasındaki açık neden, eğlence endüstrisinin doğrudan çok sayıda insanın bir araya gelmesi ve tek bir yerde eğlenmesi, örneğin park / bahçe, hayvanat bahçesi, eğlence parkı, alışveriş merkezleri, sinema salonları, oteller, tapınaklar ve benzeri yerlerdir.

Fıskiye sistemleri tasarlamak, üretmek, devreye almak ve kurmakla uğraşan endüstri, bu hastalığın ortaya çıkmasından bu yana kargaşa yaşayan sektörlerden biridir. Genel olarak müzik, dans, aydınlatma, 2d / 3d ve interaktif çeşmeler gibi çeşme sistemleri parklarda, hayvanat bahçelerinde, otellerde, tatil köylerinde, şehir simgelerinde, eğlence parklarında, tapınaklarda çok sayıda insanın ziyaret ettiği büyük yerlere kurulur. vb. Bunların hepsi çeşme endüstrisinin müşterileri.

Yukarıda da belirtildiği gibi, bu pandeminin hakim durumundan dolayı insanlar, işyerleri ve benzeri yerler dışındaki halka açık yerleri günlük ihtiyaç malzemeleri satın almak için ziyaret etmekten kaçınıyorlar. Çeşitli ülkelerdeki hükümetler, kalabalık yerleri ziyaret etmekten kaçınmaları ve yayılmanın önlenmesi için sosyal mesafeyi korumaları konusunda insanları uyarıyor. Yukarıda belirtilen halka açık alanların açılması için de kısıtlamalar vardır. Tüm bunlardan dolayı çeşme sistemleri için yeni talep olmamakta, devam eden projeler de devreye alma ve kurulum için gecikmektedir.

Sadece karşılanması gereken talepler ve iş emirleri çok az değil, aynı zamanda endüstri de düzensiz hammadde tedariki, düzensiz işçilik temini, Teknik Uzmanların mevcudiyeti nedeniyle eldeki siparişleri yerine getirmede sorunlarla karşı karşıya. Tüm sorunlar bir arada düşünüldüğünde, projelerin zamanında tamamlanmasında sorunlar var.

Karanlık olanın her zaman daha parlak bir yanı vardır, her büyük sorun gibi, bu da yakında sona erecek, insanlar normal bir hayat yaşamaya başlayacak ve sektörler yeni iş talepleriyle zenginleşecek. Bu salgın, insanların seçimi, insanları düşünme ve insanlar arasında yaratıcılık gibi birçok şeyi değiştirdi. Tüm bu değişiklikler nedeniyle, her türden sektöre yeni bir yaratıcılık yolu açılacak. Bu nedenle, halka açık alanlar açıldığında, çeşme endüstrisi de dahil olmak üzere tüm eğlence endüstrileri yeni fikirler ve yaratıcılıkla zenginleşecektir.

ayak 页面